Září 2013

11/09/2013 < The kitchen sink

11. září 2013 v 19:50 | Majda |  Candis
Dvě úplně dokonalý fotečky z natáčení The ktchen sink
adkC1V5iackpDeHr

7/09/2013 < The kinchen sink

7. září 2013 v 21:56 | Majda |  Candis
Tak Vanessa už je konečně od včerejška zase zpátky v Los Angeles, kvůli tomu že začalo natáčení The Kitchen Sink právě tam a už jsou i fotky a za to jsem fakt ráda. Vanessa měla na fotkách dva outfity a to poprvé černé šaty a pak užasné růžovofialové, k tomu perfektně natočené vlasy a skvěle ji vyniklo to ombre a vypadala naprosto báječně to se musí nechat!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com

Spring Breakers

2. září 2013 v 11:52 | Majda |  Vanessa
Fotka v bazéně při natáčení spring breakers se Selenou Gomez se kterou se při na táčení hodně spřátelila :)) Ve Spring Breakers hraje Nessa holku jménem Candy :))
abqYbiiL


2/09/2013 > První den školy :DDD

2. září 2013 v 11:01 | Majda
Rozhodla jsem se že vám budu vyprávět můj první školní den :D
Jak to říct bylo to SUPEEEEEER. Trochu jsem se bála že lidi se změnili a že už se semnou třeba nebudou bavit ale když sem tam přišla k mojí druhý rodině tak sem zjistila že sem se bála zbytečně naše třída je prostě taková rodina a nevim ale asi bych nedokázala chodit s ňákým spolužákem ... Je to jako bych chodila s bratrem :)) Děláme si naschváli a pak se společně smějem :DD. Kámoš dnes si sedl s dalšim klukem a učitelka ho už rozsadila :DDDD Všichni tam výtlem jak šel :DDD A on tam měl Penny Board a učitelka začla skoro řvát jako že to do školy nosit nebude :DDD Tak to musel dát na skříň za něj a přesadila ho. A ještě další kámoš tam měl taky penny board a učitelka si ho všimla až asi 3 minuty před konce školy tak začla zase skoro křičet že kristiánovy ho zakázala a on že si ho tam klidně má ;DD Tak zase výtlem :DDDDD A řekla ať ho dá do zadu tak on ho vzal a praštil snim na lavici zaněj :DDDDD Výtleeeem :DDDDDDDD No a pak sme šli domu :DD Takže sepeeer den :DD A co vy a první den ?
Tohle je ten penny board kdo by nevěděl :))

A tohle se mi stane asi milionkrát :DDD
Je to malý ale když to zvětšim tak je to rozmazaný ..

With Fans :))

2. září 2013 v 10:21 | Majda |  Vanessa
Ahojte novinky pořád skoro žádné:/Ale jedna fotečka tu přece je ;) Nová fotka s fanynkou na ulici, Nevím co předtím Nessa dělala ale možná byla na józe kdo ví:)).
Fotka je naprosto úžasná:))
imagebam.com