Březen 2015

30. 2 2015 > Vanessa Hudgens and Zack Efron

31. března 2015 v 13:47 | Maja |  Vanessa
Vanessa se vyjádřila o jejím vztahu k Zacku Efronovy z filmu High school musical.
"Přišla jsem do fáze kdy to bylo opravdu vážné, protože jsem byla tak otrávená. Dívky za ním běhali a jim to oplácela vraždícími pohledy. Pak jsem si uvědomila že to o tom není. Šířit lásku, být dobrým člověkem, to je to co podporuji. To je to krásné."
Já osobně musím říct že tyhle dva uplně miluju. Strašně by se k sobě hodili.


29. 3 2015 > Vanessa Hudgens Thanks Fans For Endless Support

30. března 2015 v 14:32 | Maja |  Vanessa
"Mám pocit, že celá moje kariéra vedla k tomuto bodu-Broadway! Nemůžu dostatečně poděkovat za všechnu vaši podporu, děkuji moc za sledování Gigi! Jsem ráda, že jsem se mohla setkat s tolika z vás krásných miláčků na otevírání noci! Znamená to pro mě tak moc, vědět že moji fanoušci tam byli pro mě, už od mých Disney dnů. Nemůžu vám všem poděkovat v dostatečném množství za vaši pokračující podporu. A to je jen začátek já se nemůžu dočkat budu sdílet zbytek mé cesty se všemi z vás!"
Takhle poděkovala Vanessa svým fanouškům na Tumblr za jejich nekonečnou podporu.

Vracim se?!

30. března 2015 v 13:26 | Maja
Ahoj, takže vim že tohle asi nikdo moc nebude číst ale myslím si že bych to měla napsat.. :) Nebudu se tu vymlouvat za moji neaktivitu která trvala přibližně rok a půl. Nějak mě to blogování nejspíš přestalo bavit.. Nevim:) Každopádně bych se chtěla opravdu moc vrátit. Chtěla sem si založit uplně noý blog ale pak mě napadlo že mám vlastně ještě tenhle blog tak jsem se sem koukla a jak sem to viděla.. Chtěla bych se vrátit:) Budu se snažit přidávat často články a zlepšit se:)
*Maja*